spider_calendar - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Repeat Every
nl: Herhaal elke

en: Day
nl: Dag

en: Week(s) on
nl: Week op

en: Month(s) on the
nl: Maanden op de

en: Year(s) in
nl: Jaar in

en: on the
nl: op de

en: There Is No Text For This Event
nl: Er is geen tekst voor dit evenement

en: Back to event list
nl: Terug naar evenement

en: January
nl: Januari

en: February
nl: Februari

en: March
nl: Maart

en: May
nl: Mei

en: June
nl: Juni

en: July
nl: Juli

en: August
nl: Augustus

en: October
nl: Oktober

en: List
nl: Lijst

en: Month
nl: Maand

en: There are no events on this date
nl: Er zijn geen evenementen op deze datum

en: There are no events for this month
nl: Er zijn geen evenementen voor deze maand

en: Su
nl: Zo

en: Mo
nl: Ma

en: Tu
nl: Di

en: We
nl: Wo

en: Th
nl: Do

en: Fr
nl: Vr

en: Sa
nl: Za

en: See more
nl: Bekijk meer

en: First
nl: Eerste

en: Second
nl: Tweede

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Last
nl: Laatste

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: All categories
nl: Alle categorieën
