spider_calendar - en to de translation catalogue (39 entries)

en: Date
de: Datum

en: Repeat Every
de: Wiederholung jeder %@

en: Day
de: Tag

en: Week(s) on
de: Woche (n) auf

en: Month(s) on the
de: Monat (en) auf die

en: Year(s) in
de: Jahr (e) in

en: on the
de: am

en: There Is No Text For This Event
de: Es gibt keinen Text für diese Veranstaltung

en: Back to event list
de: Zurück zur Veranstaltungsliste

en: January
de: Jänner

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: Week
de: Woche

en: List
de: Liste

en: Month
de: Monat

en: There are no events on this date
de: Es gibt kein Ereignis in der heutigen

en: There are no events for this month
de: Es gibt kein Ereignis in diesem Monat

en: Su
de: So

en: Tu
de: Di

en: We
de: Mi

en: Th
de: Do

en: First
de: Erste

en: Second
de: zweiten

en: Third
de: dritten

en: Fourth
de: vierten

en: Last
de: Letzte

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Sunday
de: Sonntag

en: All categories
de: Alle Kategorien
