spider_calendar - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Repeat Every
cs: Opakovat každý

en: Day
cs: den

en: Week(s) on
cs: týden v

en: Month(s) on the
cs: měsíc v

en: Year(s) in
cs: rok v

en: on the
cs: v

en: There Is No Text For This Event
cs: Událost neobsahuje žádné další podrobnosti

en: Back to event list
cs: Zpět na seznam událostí

en: January
cs: leden

en: February
cs: únor

en: March
cs: březen

en: April
cs: duben

en: May
cs: květen

en: June
cs: červen

en: July
cs: červenec

en: August
cs: srpen

en: September
cs: září

en: October
cs: říjen

en: November
cs: listopad

en: December
cs: prosinec

en: Week
cs: týden

en: List
cs: Seznam

en: Month
cs: Měsíc

en: There are no events on this date
cs: žádná událost

en: There are no events for this month
cs: Tento měsíc nejsou žádné události

en: Su
cs: Ne

en: Mo
cs: Po

en: Tu
cs: Út

en: We
cs: St

en: Th
cs: Čt

en: Fr
cs: Pá

en: Sa
cs: So

en: First
cs: první

en: Second
cs: druhý

en: Third
cs: třetí

en: Fourth
cs: čtvrtý

en: Last
cs: poslední

en: Monday
cs: pondělí

en: Tuesday
cs: úterý

en: Wednesday
cs: středa

en: Thursday
cs: čtvrtek

en: Friday
cs: pátek

en: Saturday
cs: sobota

en: Sunday
cs: neděle

en: All categories
cs: Všechny kategorie
