Count Per Day v3.3 - en to pl translation catalogue (113 entries)

en: Options updated
pl: Opcje zaktualizowane

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
pl: Kraje zaktualizowane. <b>%s</b> wpisów w %s bez kraju

en: update next
pl: Następna aktualizacja

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
pl: Masowe boty wymazane. %s wpisów usuniętych.

en: Database cleaned. %s rows deleted.
pl: Baza danych wyczyszczona. %s wpisów usuniętych.

en: Counter reseted.
pl: Licznik skasowany

en: UNINSTALL Count per Day
pl: USUŃ Count per Day

en: Table %s deleted
pl: Tabela %s usunięta

en: Options deleted
pl: Opcje usunięte

en: Uninstall
pl: Odinstalowanie

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
pl: aby zakończyć odinstalownie i deaktywować "Count per Day".

en: Online time
pl: Czas bycia online

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
pl: Sekund w liczniku czasu online. Używane dla "Goście obecnie online" na tablicy informacyjnej.

en: Logged on Users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: count too
pl: również liczyć

en: until User Level
pl: do poziomu użytkownika

en: Auto counter
pl: Licznik

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
pl: Liczy automatycznie pojedyncze wpisy i strony, zmiany w szyblonie nie są potrzebne.

en: Bots to ignore
pl: Boty do ignorowania

en: Visitors per post
pl: Gości na wpisie

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
pl: Ile wpisów chcesz widzieć na tablicy informacyjnej?

en: Latest Counts - Posts
pl: Ostatnie Odsłony - Wpisy

en: Latest Counts - Days
pl: Ostatnie Odsłony  - Dni

en: How many days do you want look back?
pl: Ile dni chcesz patrzeć wstecz?

en: Chart - Days
pl: Wykres - Dni

en: Chart - Height
pl: Wykres - Wysokość

en: Height of the biggest bar
pl: Wysokość najwyższego słupka

en: Countries
pl: Państwa

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
pl: Ile państw chcesz widzieć na tablicy informacyjnej?

en: Show in lists
pl: Pokaż na listach

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
pl: Pokaż "Odsłony wpisu" w nowej kolumnie w przeglądzie wpisów.

en: Start Values
pl: Startowe Wartości

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
pl: Tutaj możesz zmienić datę rozpoczęcia i stan początkowy licznika.

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: Your old Counter starts at?
pl: Stary licznik zaczął w?

en: Start count
pl: Stan początkowy licznika

en: Add this value to "Total visitors".
pl: Dodaj tą wartość do "Gości razem".

en: Add this value to "Total reads".
pl: Dodaj tą wartość do "Odsłon razem".

en: Update options
pl: Aktualizuj opcje

en: GeoIP - Countries
pl: GeoIP - Państwa

en: Update old counter data
pl: Aktualizuj stare dane licznika

en: Update GeoIP database
pl: Aktualizuj bazę danych GeoIP

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
pl: Pobierz nową wersję pliku GeoIP.dat.

en: More informations about GeoIP
pl: Więcej informacji o GeoIP

en: Mass Bots
pl: Masowe boty

en: Show all IPs with more than %s page views per day
pl: Pokaż wszystkie adresy IP z więcej niż %s odsłon dziennie

en: show
pl: pokaż

en: Date
pl: Data

en: Client
pl: Klient

en: Views
pl: Wyświetlenia

en: Delete these %s counts
pl: Usuń te s% dane

en: Clean the database
pl: Wyczyść bazę danych

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
pl: Możesz wyczyścić tabelę licznika przez usunięcie spamu.<br />Jeśli dodasz nowe boty do powyższej listy, to spam pozostanie w bazie danych. <br />Wtedy możesz uruchomić filter i ponownie usunąć wizyty botów.

en: Reset the counter
pl: Skasuj licznik

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
pl: Możesz wykasować licznik przez wyzerowanie tabeli. WSZYSTKIE do 0!<br />Jeśli potrzebujesz aktualne dane, zrób kopie!

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
pl: Jeśli "Count per Day" jest tylko nieaktywny, tabele w bazie danych zostaną zachowane.

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
pl: Tutaj możesz usunąć tabele i wyłączyć "Count per Day".

en: WARNING
pl: UWAGA

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
pl: Te tabele (z WSZYSTKIMI danymi licznika) zostaną usunięte.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
pl: Jeśli "Count per Day" będzie reinstalowany, licznik zacznie się od 0.

en: Yes
pl: Tak

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
pl: Jesteś pewny, że chcesz wyłączyć Count per Day i usunąć wszystkie dane?

en: Support
pl: Wsparcie

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
pl: Czas u Count per Day: <code>%s</code>.

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
pl: Błąd? Problem? Pytanie? Podpowiedź? Pochwały?

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
pl: Napisz komentarz na <a href="%s">stronie wtyczki</a>.

en: Total reads
pl: Odsłon razem

en: Reads today
pl: Odsłon dzisiaj

en: Reads yesterday
pl: Odsłon wczoraj

en: Total visitors
pl: Gości razem

en: Visitors currently online
pl: Goście obecnie online

en: Visitors today
pl: Gości dzisiaj

en: Visitors yesterday
pl: Gości wczoraj

en: Visitors last week
pl: Gości w preszłym tygodniu

en: Visitors per day
pl: Gości dziennie

en: Counter starts on
pl: Licznone od

en: Notes
pl: Notatka

en: The %s most visited posts in last %s days:
pl: %s najczęściej odwiedzanych wpisów w %s ostatnich dni:

en: Other
pl: Inne

en: Reads
pl: Odsłon

en: This post
pl: Ten wpis

en: Reads per day
pl: Odsłon dziennie

en: Visitors per month
pl: Gości miesięcznie

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Latest Counts
pl: Ostatnie Odsłony

en: Reads per Country
pl: Odsłon na państwo

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Map
pl: Mapa

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
pl: Przepraszamy, niezbędne funkcje (zlib) nie są zainstalowane lub włączone w php.ini.

en: New GeoIP database installed.
pl: Nowa GeoIP baza danych zainstalowana.

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
pl: Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie lub sprawdzić prawa dostępu do katalogu "geoip", jest 777.

en: add
pl: dodać

en: save
pl: zapisać

en: delete
pl: usunąć

en: edit
pl: edytować

en: Anonymous IP
pl: Anonimowy IP

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
pl: Używam cache plugin. Licz wizyty z AJAX.

en: Substring of the user agent, separated by comma
pl: Identyfikatory przeglądarki (user agent), oddzielone przecinkiem

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
pl: Pokaż debug analizę na dole wszystkich stron.

en: Visitors per Country
pl: Gości na państwo

en: End
pl: Koniec

en: PostID
pl: ID wpisu

en: no data found
pl: Nie znaleziono danych

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
pl: Możesz do wszystkich danych zapisać państwo. W tym celu IP będzie porównane z bazą danych GeoIP. To może trochę potrwać!

en: Counter
pl: Licznik

en: Clients and referrers
pl: Przeglądarka i referrer

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
pl: Zapisz i pokazuj przeglądarki i referrer. <br /> Potrzebuje dużo miejsca w bazie danych, ale daje więcej szczegółowych informacji użytkowników.

en: Local URLs
pl: Lokalne adresy URL

en: Show local referrers too.
pl: Pokaż też lokalny referrer.

en: Reads last week
pl: Odsłon w zeszłym tygodniu

en: Reads per month
pl: Odsłon miesięcznie
