Count Per Day v3.3 - en to nl translation catalogue (163 entries)

en: Options updated
nl: Instellingen bijgewerkt

en: Database cleaned. %s rows deleted.
nl: Database schoongemaakt. %s rijen verwijderd.

en: UNINSTALL Count per Day
nl: DEÏNSTALLEREN Count per Day

en: Table %s deleted
nl: eTabel %s verwijderd

en: Options deleted
nl: Opties verwijderd

en: Uninstall
nl: Deinstallatie

en: Click here
nl: Klik hier

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
nl: om de deinstallatie te beeindigen en "Count per Day" te deactiveren.

en: Online time
nl: Tijd online

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
nl: Seconden voor online teller. Gebruikt voor "Bezoekers online" op de dashboard pagina.

en: Logged on Users
nl: Aangemelde Gebruikers

en: count too
nl: ook tellen

en: Auto counter
nl: Automatisch tellen

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
nl: Telt automatisch enkelvoudige berichten en pagina's, geen veranderingen aan het thema nodig.

en: Bots to ignore
nl: Bots te negeren

en: Update options
nl: Aktualiseren opties

en: Clean the database
nl: Database schoonmaken

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
nl: Je kan de teller tabel schoonmaken door de "spam data" te verwijderen.<br />Als je nieuwe bots toevoegt bovenop de oude blijft de "spam data"  in de database.<br />Hier kun je het bot filter opnieuw starten en bezoeken van bots verwijderen.

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
nl: Wanneer "Count per Day" alleen gedeactiveerd wordt blijven de tabellen in de database behouden.

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
nl: Hier kan je "Count per Day" deinstalleren en de tabellen verwijderen.

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
nl: Deze tabellen (met ALLE tellingen) worden verwijderd.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
nl: Wanneer "Count per Day" opnieuw wordt geïnstalleerd start de teller op 0.

en: Yes
nl: Ja

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
nl: Ben je er zeker van om Count per Day uit te schakelen en alle data te verwijderen?

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Total visitors
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Visitors currently online
nl: Bezoekers op dit moment online

en: Visitors today
nl: Bezoekers vandaag

en: Visitors yesterday
nl: Bezoekers gisteren

en: Visitors last week
nl: Bezoekers vorige week

en: Counter starts on
nl: Teller start bij

en: Visitors per day
nl: Bezoekers per dag

en: Visitors per month
nl: Bezoekers per maand

en: Visitors per post
nl: Bezoekers per bericht

en: Counter reseted.
nl: Teller gereset

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
nl: Hoeveel berichten wil je zien op de dashboard pagina?

en: Latest Counts - Posts
nl: Laatste Tellingen - Berichten

en: Latest Counts - Days
nl: Laatste Tellingen - Dagen

en: How many days do you want look back?
nl: Hoeveel dagen wil je terugkijken?

en: Show in lists
nl: Laat in lijsten zien

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
nl: Toon "Lezingen per post" in een nieuwe kolom in bericht impressies management.

en: Reset the counter
nl: Reset de teller

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
nl: Je kan de teller resetten door de tabel leeg te maken. ALLES OP 0!<br/>Maak een backup als je de huidige data nodig hebt!

en: The %s most visited posts in last %s days:
nl: De %s meest bezochte berichten in de laatste %s dagen:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Reads
nl: Vertoningen

en: Latest Counts
nl: Laatste Tellingen

en: Chart - Days
nl: Grafiek - Dagen

en: Chart - Height
nl: Grafiek - Hoogte

en: Height of the biggest bar
nl: Hoogte van de grootste staaf

en: This post
nl: Dit bericht

en: Reads per day
nl: Hits per dag

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
nl: Landen geactualiseerd. <b>%s</b> vermeldingen waarvan %s over zonder land

en: update next
nl: volgende aktualiseren

en: GeoIP - Countries
nl: GeoIP - Landen

en: Update old counter data
nl: Aktualiseren data van oude tellingen

en: Update GeoIP database
nl: Aktualiseren GeoIP databank

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
nl: Download een nieuwe versie van het GeoIP.dat bestand.

en: More informations about GeoIP
nl: Meer informatie over GeoIP

en: Reads per Country
nl: vertoningen per Land

en: New GeoIP database installed.
nl: Nieuwe GeoIP database geïnstalleerd.

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
nl: Sorry, er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of controleer of de toegangsrechten van de map "geoip" op 777 staan.

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
nl: Sorry, noodzakelijke functies (zlib) zijn niet geïnstalleerd of ingeschakeld in php.ini.

en: Countries
nl: Landen

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
nl: Hoeveel landen wil je zien op de dashboard pagina?

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
nl: Massa Bots schoongemaakt. %s tellingen verwijderd.

en: Mass Bots
nl: Massa Bots

en: Show all IPs with more than %s page views per day
nl: Laat alle IP's zien met meer dan %s pagina hits per dag

en: show
nl: laat zien

en: Delete these %s counts
nl: Verwijder deze %s tellingen

en: Other
nl: Andere

en: Front page displays
nl: Voorpagina weergaves

en: Browsers
nl: Browser

en: Date
nl: Datum

en: Client
nl: Browser

en: Views
nl: Hits

en: Start Values
nl: Beginwaarden

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
nl: Hier kun je de datum wijzigen van de eerste telling en de beginwaarde van de telling toevoegen.

en: Start date
nl: Startdatum

en: Your old Counter starts at?
nl: Je oude teller start op?

en: Start count
nl: Beginwaarde van de telling

en: Add this value to "Total visitors".
nl: Voeg deze waarde toe aan "Totaal aantal bezoekers".

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
nl: Bug? Probleem? Vraag? Idee? Waarderen?

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
nl: Schrijf je commentaar op de <a href="%s">plugin pagina</a>.

en: Show
nl: Vertonen

en: Edit Post
nl: Bericht Bewerken

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
nl: Tijd voor Count per Day: <code>%s</code>.

en: until User Level
nl: Tot Gebruikers Niveau

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Action
nl: Actie

en: add
nl: toevoegen

en: save
nl: bewaren

en: delete
nl: verwijderen

en: edit
nl: bewerken

en: Add this value to "Total reads".
nl: Voeg deze waarde toe aan "Totale vertoningen".

en: Total reads
nl: Totale vertoningen

en: Reads today
nl: vertoningen vandaag

en: Reads yesterday
nl: vertoningen gisteren

en: Anonymous IP
nl: Anonieme IP

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
nl: Ik gebruik een cache plugin. Tel deze bezoeken met ajax.

en: Substring of the user agent, separated by comma
nl: Substring van de user agent, gescheiden door een comma

en: Debug mode
nl: Debugmodus

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
nl: Geef debug informatie weer op de bodem van elke pagina.

en: Visitors per Country
nl: Bezoekers per Land

en: Map
nl: Kaart

en: End
nl: Einde

en: no data found
nl: geen data gevonden

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
nl: Je kunt de land gegevens voor alle items in de database verkrijgen door het IP adres te controleren t.o.v. de GeoIP database. Dit kan even duren!

en: Counter
nl: Teller

en: Clients and referrers
nl: Clients en verwijzingen

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
nl: Bewaar en geef clients en verwijzingen weer.<br />Gebruikt veel ruimte in de database maar geeft je meer gedetailleerde informatie over je bezoekers.

en: Local URLs
nl: Lokale URLs

en: Show local referrers too.
nl: Geef lokale verwijzingen ook weer.

en: Posts
nl: Berichten

en: Pages
nl: Pagina's

en: Reads last week
nl: vertoningen vorige week

en: Category
nl: Categorie

en: License
nl: Licentie

en: Reads per month
nl: vertoningen per maand

en: Referrer
nl: Verwijzing

en: Title
nl: Titel

en: Referrers - Entries
nl: Verwijzingen - Entries

en: How many referrers do you want to see on dashboard page?
nl: Hoeveel verwijzingen wil je zien op je dashboard pagina ?

en: Referrers - Days
nl: Verwijzingen - Dagen

en: The %s referrers in last %s days:
nl: De %s verwijzingen in de laatste %s dagen:

en: Visitors online
nl: Bezoekers online

en: "Count per Day" updated to version %s.
nl: "Count per Day" bijgewerkt naar versie %s.

en: Backup failed! Cannot open file
nl: Backup mislukt! Kan bestand niet openen

en: Backup of counter table saved in %s.
nl: Backup van teller tabel opgeslagen in %s.

en: Backup of counter options and collection saved in %s.
nl: Backup van teller opties en verzameling opgeslagen in %s.

en: Collection in progress...
nl: Bezig met verzamelen...

en: Get Visitors per Post...
nl: Verkrijg Bezoekers per Bericht...

en: Counter entries until %s collected and counter table %s optimized (size before = %s &gt; size after = %s).
nl: Teller registraties tot %s verzameld en teller tabel %s geoptimaliseerd (grootte vóór = %s &gt; grootte na = %s).

en: Installation of "Count per Day" checked
nl: Installatie van "Count per Day" gecontroleerd

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Save URL only, no query string.
nl: Bewaar alleen de URL, geen query string.

en: Who can see it
nl: Wie het kan zien

en: custom
nl: aangepast

en: and higher are allowed to see the statistics page.
nl: en hoger kunnen de statistieken pagina zien.

en: Set the %s capability %s a user need:
nl: Zet de %s mogelijkheid %s wat een gebruiker nodig heeft:

en: NO Stylesheet in Frontend
nl: Geen Stylesheet in Frontend

en: Do not load the stylesheet "counter.css" in frontend.
nl: Laad de stylesheet "counter.css" niet in frontend.

en: Entries per pass
nl: Registraties per keer

en: How many entries should be saved per pass? Default: 10000
nl: Hoeveel registraties moeten er per keer worden opgeslagen? Standaard: 10000

en: If your PHP memory limit less then 50 MB and you get a white page or error messages try a smaller value.
nl: Als je PHP geheugen limiet minder is dan 50 MB en je krijgt een witte pagina of een foutmelding probeer dan een lagere waarde.

en: Create a backup of the counter table %s in your wp-content directory (if writable).
nl: Creëer een backup van de teller tabel %s in je wp-content folder (indien beschrijfbaar).

en: Backup the database
nl: Maak een backup van de database

en: Collect old data
nl: Verzamel oude data

en: Current size of your counter table %s is %s.
nl: Huidige grootte van je teller tabel %s is %s.

en: You can collect old data and clean up the counter table.<br/>Reads and visitors will be saved per month, per country and per post.<br/>Clients and referrers will deleted.
nl: Je kan oude data verzamelen en de teller tabel schoonmaken.<br/>Vertoningen en bezoekers worden opgeslagen per maand, per land en per bericht.<br/>Clients en verwijzingen worden verwijderd.

en: Currently your collection contains data until %s.
nl: Je verzameling bevat data tot %s.

en: Normally new data will be added to the collection.
nl: Normaliter wordt nieuwe data toegevoegd aan de verzameling.

en: Delete old collection and create a new one which contains only the data currently in counter table.
nl: Verwijder oude verzameling en creëer een nieuwe welke alleen de data bevat uit de teller tabel.

en: All collected data until %s will deleted.
nl: Alle verzamelde data tot %s wordt verwijderd.

en: Keep entries of last %s full months + current month in counter table.
nl: Bewaar registraties tot laatste %s volle maanden + huidige maand in teller tabel.

en: ReActivation
nl: ReActivatie

en: Here you can start the installation functions manually.<br/>Same as deactivate and reactivate the plugin.
nl: Hier kun je de installatie functies manueel starten.<br/>Hetzelfde als deactiveren en reactiveren van de plugin.

en: ReActivate the plugin
nl: ReActiveer de plugin

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Most visited day
nl: Meest bezochte dag

en: drag and drop to sort
nl: slepen en neerzetten om te sorteren
