Count Per Day v3.3 - en to lt translation catalogue (134 entries)

en: Options updated
lt: Parinktys atnaujintos

en: Database cleaned. %s rows deleted.
lt: Duomenų bazė išvalyta. Ištrinta eilučių %s.

en: UNINSTALL Count per Day
lt: PAŠALINTI dienos skaičių

en: Table %s deleted
lt: Lentelė %s pašalinta

en: Options deleted
lt: Parinktys ištrintos

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
lt: baigti pašalinimą ir išjungti "Skaičius per dieną".

en: Online time
lt: Online laikas

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
lt: Online skaičius sekundėse. Panaudota iš "Lankytojų online" puslapio prietaisų skydelio.

en: Logged on Users
lt: Prisijungę vartotojai

en: count too
lt: taipogi skaičiuoti

en: Auto counter
lt: Automatinis skaičiuotuvas

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
lt: Automatiškas vienos žinutės ir puslapių skaičiavimas, nereikalauja pakeitimų šablone.

en: Bots to ignore
lt: Botus ignoruoti

en: Update options
lt: Atnaujinti parinktis

en: Clean the database
lt: Išvalyti duomenų bazę

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
lt: Jūs galite išvalyti skaičiavimo lentelę ištrinus "spam duomenis". <br /> Jei pridėsite naujų botų virš senųjų "spam duomenų", tai liks duomenų bazėje. <br /> Čia vėl galite paleisti boto filtrą ir ištrinti botų apsilankymus.

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
lt: Jeigu "Kasdienis skaičiavimas" tik atjungia duomenų bazės lenteles, tai bus užšaldytas.

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
lt: Čia galite ištrinti lenteles ir išjungti "Kasdienį skaičiavimą".

en: WARNING
lt: DĖMESIO

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
lt: Šios lentelės (su VISOM skaičiavimo duomenim) bus ištrintos.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
lt: Jeigu "Kasdienis skaičiavimas" įdiegtas iš naujo, skaitiklis prasideda 0.

en: Yes
lt: Taip

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
lt: Jūs esate tikras, kad norite išjungti Kasdienį Skaičiavimą ir ištrinti visus duomenis?

en: Statistics
lt: Statistika

en: Total visitors
lt: Viso lankytojų

en: Visitors currently online
lt: Šiuo metu lankytojų svetainėje

en: Visitors today
lt: Lankytojų šiandien

en: Visitors yesterday
lt: Lankytojų vakar

en: Visitors last week
lt: Lankytojų praeitą savaitę

en: Counter starts on
lt: Skaitiklis prasideda nuo

en: Visitors per day
lt: Lankytojų per dieną

en: Visitors per month
lt: Lankytojų per mėnesį

en: Visitors per post
lt: Žinutės lankytojai

en: Counter reseted.
lt: Skaitliukas išvalytas.

en: Dashboard
lt: Konsolė

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
lt: Kiek žinučių jūs norite pamatyti ant prietaisų skydelio puslapyje?

en: Latest Counts - Posts
lt: Paskutiniai skaitliukai - žinutės

en: Latest Counts - Days
lt: Paskutiniai skaitliukai - Dienos

en: How many days do you want look back?
lt: Kiek dienų atgal jūs norite peržiūrėti?

en: Chart - Days
lt: Diagrama - dienos

en: Chart - Height
lt: Diagrama - Aukštis

en: Height of the biggest bar
lt: Didžiausio baro aukštis

en: Show in lists
lt: Rodyti sąrašuose

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
lt: Rodyti "Žinutės skaitymai " naujame stulpelyje žinutės peržiūrų valdyme.

en: Reset the counter
lt: Atstatyti skaitliuką

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
lt: Skaitiklį galite atkurti tuščia lentele. VISOS su 0! <br /> Padarykite atsarginę kopiją, jei jums reikia dabartinių duomenų!

en: The %s most visited posts in last %s days:
lt: Paskutinių %s dienų labiausiai %s lankomų žinučių:

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Reads per day
lt: Skaitymų per dieną

en: Reads
lt: Skaitymų

en: This post
lt: Ši žinutė

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
lt: Šalys atnaujintos. <b>%s</b> įrašų %s liko be šalies

en: update next
lt: Atnaujinti sekantį

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
lt: Botų lentelė išvalyta. %s išbraukta.

en: until User Level
lt: iki vartotojo lygmens

en: Anonymous IP
lt: Anoniminis IP

en: Countries
lt: Šalys

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
lt: Kiek šalių tu nori matyti puslapyje prietaisų skydelyje?

en: Start Values
lt: Pradėti reikšmes

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
lt: Čia galite pakeisti pirmo skaičiavimo datą ir pradėti skaičiavimą.

en: Start date
lt: Pradėti datą

en: Your old Counter starts at?
lt: Jūsų senas skaitliukas prasideda nuo?

en: Start count
lt: Pradėti skaičiavimą

en: Add this value to "Total visitors".
lt: Pridėti šią reikšmę "Iš viso apsilankė".

en: GeoIP - Countries
lt: GeoIP - Šalys

en: Update old counter data
lt: Atnaujinti senus skaitliuko duomenis

en: Update GeoIP database
lt: Atnaujinti GeoIP duomenų bazę

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
lt: Atsisiųsti naują GeoIP.dat failo versiją.

en: More informations about GeoIP
lt: Daugiau informacijos apie GeoIP

en: Mass Bots
lt: Botai

en: Show all IPs with more than %s page views per day
lt: Rodyti visus IP su daugiau nei %s peržiūrų per parą

en: show
lt: parodyti

en: Date
lt: Data

en: Client
lt: Klientas

en: Views
lt: Peržiūrų

en: Delete these %s counts
lt: Pašalinti šiuos %s skaitliukų

en: Support
lt: Palaikymas

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
lt: Laikas skaičiaus per dieną: <code>%s</code>

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
lt: Klaida? Problema? Klausimas? Patarimas? Pagirimas?

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
lt: Rašyti komentarą <a href="%s">įskiepio puslapyje</a> .

en: Total reads
lt: Viso skaityta

en: Reads today
lt: Skaityta šiandien

en: Reads yesterday
lt: Vakar skaityta

en: Notes
lt: Pastabos

en: Show
lt: Parodyti

en: Other
lt: Kiti

en: Edit Post
lt: Redaguoti žinutę

en: Front page displays
lt: Pirminio puslapio rodymas

en: Browsers
lt: Naršyklės

en: Latest Counts
lt: Paskutinieji skaičiavimai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Reads per Country
lt: Peržiūrų per šalis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
lt: Atsiprašome, būtinos funkcijos (zlib) neįdiegtos arba įjungtas php.ini.

en: New GeoIP database installed.
lt: Įdiegta nauja GeoIP duomenų bazė.

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
lt: Atsiprašome, įvyko klaida. Bandykite dar kartą arba patikrinkite prieigos teises kataloge "GeoIP", turi būti 777.

en: Action
lt: Veiksmas

en: add
lt: pridėti

en: save
lt: išsaugoti

en: delete
lt: pašalinti

en: edit
lt: redaguoti

en: Cache
lt: Talpykla

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
lt: Aš naudojutalpinamą įskiepį. Skaičiuoti šiuos apsilankymus ajax pagalba.

en: Substring of the user agent, separated by comma
lt: Vartotojo agento fragmentas, atskirtas kableliais

en: Debug mode
lt: Derinimo režimu

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
lt: Rodyti derinimo informacijas visų puslapių apačioje.

en: Visitors per Country
lt: Vartotojai pagal šalis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: PostID
lt: ŽinutėsID

en: Add this value to "Total reads".
lt: Pridėti šią reikšmę, "Viso skaityta".

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
lt: Galite gauti visų šalies reikšmių duomenų bazės įrašus patikrinti IP adresą prieš GeoIP duomenų bazę. Tai gali užtrukti!

en: no data found
lt: Nėra duomenų

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Clients and referrers
lt: Klientai ir referalai

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
lt: Išsaugoti ir parodyti klientus bei referalus. <br /> Reikia daug vietos duomenų bazėje, tačiau suteikia jums daugiau išsamios informacijos apie jūsų lankytojus.

en: Local URLs
lt: Vietiniai URL

en: Show local referrers too.
lt: Taipat rodyti vietinisu referalus.

en: Posts
lt: Žinutės

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Reads last week
lt: Skaitymų praeitą savaitę

en: Category
lt: Kategorija

en: Tag
lt: Žyma

en: License
lt: Licenzija

en: Reads per month
lt: Skaitymų per mėnesį

en: Referrer
lt: Referalas

en: Referrers - Entries
lt: Referalai - Įrašai

en: How many referrers do you want to see on dashboard page?
lt: Kiek referalų jūs norite pamatyti puslapio prietaisų skydelyje?

en: Referrers - Days
lt: Referalai - Dienos

en: The %s referrers in last %s days:
lt: %s referalų paskutinius %s dienų:

en: Visitors online
lt: Lankytojų svetainėje

en: Title
lt: Pavadinimas
