Count Per Day v3.3 - en to be translation catalogue (134 entries)

en: Options updated
be: Налады захаваныя

en: Database cleaned. %s rows deleted.
be: База дадзеных ачышчана.%s радкоў выдаленае.

en: UNINSTALL Count per Day
be: Выдаліць Count per Day

en: Table %s deleted
be: Табліца% s выдалена

en: Options deleted
be: Налады выдалены

en: Uninstall
be: Деинсталяция

en: Click here
be: Націсніце сюды

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
be: Для завяршэння деинсталяции і адключэння " Штодзённага лічыльніка".

en: Online time
be: Час онлайн

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
be: Сэкунд для онлайн лічыльніка. Выкарыстоўваецца для " Наведвальнікаў онлайн"на " Панэлі інструмэнтаў".

en: Logged on Users
be: Якія ўвайшлі карыстальнікаў

en: count too
be: Таксама лічыць

en: Auto counter
be: Аўтаматычны лічыльнік

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
be: Лічыць аўтаматычна асобныя публікацыі і старонкі, ніякіх зменаў у шаблон не спатрэбіцца.

en: Bots to ignore
be: Ігнараваць робатаў

en: Update options
be: Захаваць наладкі

en: Clean the database
be: Ачысьціць базу даных

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
be: Вы можаце ачысціць лічыльнік выдаліўшы " Спам ". <br /> Калі вы дадасце новых робатаў-над "Спам ", вы захаваеце базу дадзеных. <br /> Тут вы можаце запусціць бот-фільтр зноў і выдаліць наведвання ботаў.

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
be: Калі " Штодзённы лічыльнік "актываваны, табліцы ў базах дадзеных будуць захаваныя:).

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
be: Тут вы можаце выдаліць табліцы і адключыць " Штодзённы лічыльнік ".

en: WARNING
be: УВАГА

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
be: Гэтыя табліцы (са усімі дадзенымі лічыльніка), будуць выдаленыя.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
be: Калі " Штодзённы лічыльнік "переинсталлирован, лічыльнік пачынаецца з 0.

en: Yes
be: Так

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
be: Ці вы ўпэўненыя, што жадаеце адключыць " Штодзённы лічыльнік "і выдаліць усе дадзеныя?

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Total visitors
be: Усяго наведвальнікаў

en: Visitors currently online
be: Наведвальнікаў зараз на сайце

en: Visitors today
be: Наведвальнікаў сёння

en: Visitors yesterday
be: Наведвальнікаў ўчора

en: Visitors last week
be: Наведвальнікаў на мінулым тыдні

en: Counter starts on
be: Лічыльнік пачынаецца з

en: Visitors per day
be: Наведвальнікаў у дзень

en: Visitors per month
be: Наведвальнікаў у месяц

en: Visitors per post
be: Наведвальнікаў запісы

en: Counter reseted.
be: Лічыльнік абнулены

en: Dashboard
be: Кансоль

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
be: Колькі запісаў вы хочаце бачыць на старонцы кансолі?

en: Latest Counts - Posts
be: Апошнія лічыльнікі - Запісы

en: Latest Counts - Days
be: Апошнія лічыльнікі - Дні

en: How many days do you want look back?
be: Наколькі дзён таму вы хочаце бачыць статыстыку?

en: Chart - Days
be: Табліца - Дні

en: Chart - Height
be: Табліца - Вышыня

en: Height of the biggest bar
be: Вышыня самага вялікага слупка

en: Show in lists
be: Паказаць ў спісах

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
be: Паказаць " чытанне паведамленняў"у новай калонцы ва ўпраўленні запісамі

en: Reset the counter
be: Абнуліць лічыльнік

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
be: Вы можаце абнуліць лічыльнік шляхам ачысткі табліцы. УСЕ У 0! <br /> Захавайце рэзервовую копію калі вам неабходныя бягучыя дадзеныя

en: The %s most visited posts in last %s days:
be: Самае% s наведвальныя запісы за апошнія% s дзён:

en: Settings
be: Налады

en: Reads per day
be: Чытанне ў дзень

en: Reads
be: Чытанне

en: This post
be: Гэтая запіс

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
be: Краіны <b>абноўлены.% s</b> запісаў у% s засталося без краін

en: update next
be: Абнавіць наступны

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
be: Табліца робатаў ачышчана.% s запісаў выдаленае

en: until User Level
be: Да ўзроўню карыстальніка

en: Anonymous IP
be: Ананімны IP

en: Countries
be: Краіны

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
be: Колькі краін вы хочаце бачыць у спісе?

en: Start Values
be: Пачатковыя дадзеныя

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
be: Тут вы можаце памяняць дату пачатку адліку і дадаць пачатковы лічыльнік

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Your old Counter starts at?
be: Ваш стары Лічыльнік пачынаўся з

en: Start count
be: Пачатак адліку

en: Add this value to "Total visitors".
be: Дадаць значэнне да " Усяго наведвальнікаў ".

en: GeoIP - Countries
be: GeoIP - Краіны

en: Update old counter data
be: Абнавіць дадзеныя старога лічыльніка

en: Update GeoIP database
be: Абнавіць базу дадзеных GeoIP

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
be: Запампаваць новую версію файла GeoIP.dat.

en: More informations about GeoIP
be: Больш інфармацыі пра GeoIP

en: Mass Bots
be: Верагодныя боты

en: Show all IPs with more than %s page views per day
be: Паказаць усе IP з больш чым% s праглядаў у суткі

en: show
be: Паказаць

en: Date
be: Дата

en: Client
be: Кліент

en: Views
be: Праглядаў

en: Delete these %s counts
be: Выдаліць гэтыя% s лічыльнікаў

en: Support
be: Падтрымка

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
be: Час для Count per Day: <code>%s</code>

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
be: Памылка? Праблема? Пытанне? Савет? Хвала?

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
be: Напішыце каментар на <a href="%s">старонцы плагіна</a>

en: Total reads
be: Усяго чытанняў

en: Reads today
be: Чытанне сёння

en: Reads yesterday
be: Чытанне ўчора

en: Notes
be: Нататкі

en: Show
be: Паказаць

en: Other
be: Іншыя

en: Edit Post
be: Рэдагаваць запіс

en: Front page displays
be: Адлюстраванне галоўнай старонкі

en: Browsers
be: Браўзэры

en: Latest Counts
be: Нядаўнія падлікі

en: Plugin
be: Плагін

en: Reads per Country
be: Чытанне па краінах

en: Map
be: Карта

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
be: Прыносім выбачэнні, неабходныя функцыі (zlib) не ўстаноўлена або не ўключана ў php.ini.

en: New GeoIP database installed.
be: Новая база дадзеных GeoIP ўсталяваная.

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
be: Прыносім выбачэнні, адбылася памылка. Паспрабуйце зноў або праверце што правы доступу да тэчцы " geoip "- 777

en: Action
be: Дзеянне

en: add
be: Дадаць

en: save
be: Захаваць

en: delete
be: Выдаліць

en: edit
be: Рэдагаваць

en: Cache
be: Кэш

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
be: Я выкарыстоўваю кэшавання убудова. Лічыць гэтыя наведвання пры дапамозе ajax

en: Substring of the user agent, separated by comma
be: Падрадок агента карыстальніка падзелены коскі

en: Debug mode
be: Рэжым адладкі

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
be: Дадаць дапаможную інфармацыю ўнізе кожнай старонкі.

en: Visitors per Country
be: Наведвальнікаў па краінах

en: Start
be: Пачатак

en: End
be: Канец

en: PostID
be: ID паведамлення

en: Add this value to "Total reads".
be: Дадаць значэнне да " Усяго разоў прачытана ".

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
be: Вы можаце атрымаць дадзеныя краін для ўсіх запісаў праверыўшы IP адрасы зноўку. Можа заняць некаторы час!

en: no data found
be: Нічога не знойдзена

en: Counter
be: Лічыльнік

en: Clients and referrers
be: Кліенты і якія спасылаюцца сайты

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
be: Захаваць і паказаць кліентаў і якія спасылаюцца сайты. <br /> Патрабуе шмат дыскавай прасторы ў базе дадзеных, але дае больш дэталёвую інфармацыю аб вашых наведвальніках.

en: Local URLs
be: Лакальныя URL

en: Show local referrers too.
be: Паказваць лакальныя пераходы таксама.

en: Posts
be: Запісы

en: Pages
be: Старонкі

en: Reads last week
be: Чытанне на мінулым тыдні

en: Category
be: Катэгорыя

en: Tag
be: Тег

en: License
be: Ліцэнзія

en: Reads per month
be: Чытанне за месяц

en: Referrer
be: Спасылаецца сайт

en: Referrers - Entries
be: Старонкі, якія спасылаюцца сайты - Уваходжанне

en: How many referrers do you want to see on dashboard page?
be: Колькі спасылаюцца сайтаў вы хочаце ўбачыць на старонцы статыстыкі?

en: Referrers - Days
be: Старонкі, якія спасылаюцца сайты - Дні

en: The %s referrers in last %s days:
be: %s спасылаюцца сайтаў за апошнія% s дзён:

en: Visitors online
be: Наведвальнікаў на сайце

en: Title
be: Загаловак
